זהו, לראשונה בחיי – עצמאי !

מפחיד, מותח, מרגש, מסקרן, מתסיס את הדם, מחדד את המוח.

"מאיפה אני מביא את העבודה", "מאיפה אני מביא את הכסף לשכר דירה בתל אביב", "האם אני באמת מסוגל?".

אלו ועוד שלל משפטים בגוון מלחיץ רצים לי כבר כמה שבועות בראשי. מחר אני עוזב את מקום העבודה בו עבדתי במשך השנה וחצי האחרונות. אני הנדסאי חשמל ואדם שרוב חיו עבד כשכיר למרות העובדה שתמיד חשבתי כמו עצמאי, כמו יזם. כמה סטארטאפים רצו לי בראש והם מצליחים היום בענק אלוהים, כמה. כמה רעיונות לעסקים הרצתי לעצמי בראש, סיפרתי עליהם לחברים, כתבתי אותם על דפים. האמת, שהגעתי למה שניקרא פד אפ (או בערברית- חלאס), רבים מסובבי, וסביר מאוד שגם אתם חברים יקרים, קוראים את השורות האלה ואומרים לעצמכם "משוגע, הוא לא מבין מה הוא עושה לעצמו, זאת התאבדות, עדיף היה לו ללכת בימי המלחמה לדפוק על דלתו של היטלר, תוך כדי שהוא מגיש לו חתיכת גפילטע פיש בחיות גדול". אבל האמת שלא איכפת לי. אתם מבינים, אנחנו רוב הזמן נמצאים בסביבה שבין אם במודע או לא במודע מורידה אותנו, מבטלת אותנו ומפחידה אותנו. וויל סמית' (שמשחק דמות של אדם שאני לא זוכר את שמו כרגע ומתעצל לחפש) אומר לבנו בסרט "המרדף לאושר", שדרך אגב אני ממליץ בחום רב למי שעוד לא ראה לראות. הוא אומר לו "בני, אל תתן לאף אחד להגיד לך שאתה לא יכול לעשות משהו, זה שהם מפחדים לעשות את זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות את זה". אז זהו, שאני הולך לעשות את זה, ובכל הכוח.

מטרת העל: להפיק לריהנה להיט עולמי!

כן, אנשים גדולים שמים לעצמם מטרות גדולות, אבל הם גם יודעים להיות ריאלים אז הם מציבים לעצמם תתי מטרות, בין אם אלו מטלות יומיות או שבועיות. אז עבור מטרת העל שלי אני מקציב לעצמי שנה שלמה. שנה שלמה בה אני אקדיש את חיי למקצוע האהוב עלי ביותר, הפקה מוזיקלית. מדי יום ביומו אני אקום, אתעמל, אתקלח ואצא אל העולם, עירום, עומד על המדרגה הראשונה בפירמידה מבחינתי, אבל עומד, לא שוכב במיטה אלא פאקינג עומד, ויודע שאני אגיע לקצה של אותה פירמידה, אדפוק סלפי תוך כדי שאני מבליט את השפתיים שלי וריהנה לידי 🙂

מחר אני הולך ליומי האחרון כשכיר, אני יוצא למסע מתועד, התיעוד המעשי של בחור בן 27, להוט להצלחה, חרוץ כמו נמלה ביום שמש, רעב ליצירת סאונד חדשני, מלא תעוזה לנסות להמציא את עצמי ואת השיטות שלי וחכם מספיק כדי לדעת מאיפה לאמץ לעצמי את הידע שארצה לקחת עמי לאורך הדרך.

אני מאחל לכל מי שקורא את השורות האלה הצלחה!

חברים… בואו נעשה את זה!!

ריה

כתיבת תגובה